teligazap

Laureaci VII Gimnazjady Fizycznej

 W tym roku:

I miejsce zajęli: Michał Roman z Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego w Jaktorowie oraz
                               Mateusz Staniak z  Gimnazjum nr 2 w Grodzisku Mazowieckim.
II miejsce: Kamil Kwiatkowski z Gimnazjum im. K. Wojtyły w Międzyborowie
III miejsce: Natalia Biernat z Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Mazowieckim

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

teligazap

Konkurs Iberystyczny

 UWAGA !!!
I Szkolny Konkurs Iberystyczny dla klas II i III odbędzie się 2 czerwca o godz. 8.45 w sali 30.
Rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy II i klasy III. Zadania będą z materiału zrealizowanego na lekcjach j. hiszpańskiego rozszerzonego o zagadnienia omawiane na zajęciach koła.

Uczniów zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o zgłoszenie się do nauczycielki j. hiszpańskiego.
Nagrodami będą oceny cząstkowe celujące z j. hiszpańskiego z następującymi wagami: I miejsce – waga 4 II miejsce – waga 3 III miejsce – waga 2. Dodatkowo dyplomy i drobne upominki.

teligazap

„Dawno temu w Grodzisku”

Uczeń klasy III f, Wojciech Szczęsny po raz trzeci zdobył I miejsce w konkursie „Dawno temu w Grodzisku” organizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Grodzisku Mazowieckim.
Gratulujemy zwycięzcy tak wspaniałego wyniku!
teligazap

Ocalić od zapomnienia…

Organizatorzy XVI edycji Konkursu Powiatowego „Ocalić od zapomnienia” ogłosili wyniki. Znowu posypały się nagrody dla uczniów naszego gimnazjum:

Kategoria – malarstwo:

I miejsce – Wojciech Szczęsny kl. 3
III miejsce – Ola Bartczak kl.2
wyróżnienie – Martyna Świętochowska – kl.3

Kategoria- rysunek:

I miejsce -Aleksandra Puchała – kl.3
II miejsce – Bartłomiej Szewczak- kl.3
III miejsce – Marysia Zgórzak- kl. 3

opiekun- p. Małgorzata Wiśniewska

Kategoria literacka

I miejsce – Agata Pisarska – kl. 3 – opiekun – p. Wiesława Śleszyńska
wyróżnienia:
– Kinga Dąbrowska- kl. 3- opiekun – p. Wiesława Śleszyńska i p. R. Gregorczyk- Wijata
– Aleksandra Frankiewicz – kl. 1- p. Ewa Górska

Wszystkim zwycięzcom  gratulujemy!

teligazap

Wyniki Gimnazjady Fizycznej

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do III etapu Powiatowego Konkursu Fizycznego  VII Gimnazjada fizyczna:

  1. Michał Roman 23 punkty 
  2. Kamil Kwiatkowski 23 punkty
  3. Mateusz Staniak 20 punktów
  4. Natalia Biernat 20 punktów
  5. Fryderyk Kukowski 20 punktów