Marzec 28 2015 16:57:44

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: La pasion
Witaj!

Strona naszego gimnazjum, istnieje od 2001 roku i była pierwszą witryną szkolną w Grodzisku Mazowieckim

Odliczanie do wakacji

Images: slonce.png Do wakacji właściwie już niedaleko. Zobacz ile Cool

PODSUMOWANIE KONKURSÓW W PROJEKCIE Erasmus+
news: erasmuslogo.jpgW poniedziałek na apelu klas drugich zostały wręczone wyróżnienia w dotychczasowych konkursach projektu "Through Old Letter to New Friendship". Z rąk pani dyrektor Małgorzaty Filipiak odebrały je:
Ola Jeżo i Zuzia Zajączkowska za konkurs na grę planszową
Julia Leszkiewicz i Maja Leksińska za konkurs na selfie

Społeczność szkolna poznała także całą ósemkę jadącą w maju do Chorwacji w nagrodę za udział w projekcie.
Wyniki konkursu na logo projektu zostaną ogłoszone w kwietniu.
KONKURS RECYTATORSKI

20 marca w Żyrardowie odbył się IX Powiatowy Konkurs Recytatorski "Poezja Ponad Granicami". W konkursie, nad którym honorowy patronat objął Mazowiecki Kurator Oświaty, wzięło udział 70 uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Miło nam poinformować, że:

Images: pdf.png

Izabela Kolaszewska z klasy 3a zajęła I miejsce
w kategorii język francuski

Szymon Gontarczyk z klasy 3a zajął II miejsce
w kategorii język francuski

Zuzanna Kostrzewa z klasy 3d zajęła III miejsce
w kategorii język angielski

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych!

II ETAP GIMNAZJADY FIZYCZNEJ

Pragniemy poinformować, że zakończyły się rozgrywki II etapu V edycji  Gimnazjady Fizycznej. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z trzech szkół gimnazjalnych powiatu grodziskiego.

Oto lista uczniów zakwalifikowanych do III etapu zmagań konkursowych:

1. Marceli Korbin - ucz. Gimnazjum Nr 3 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim,
  2. Jakub Organa - ucz. Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego,
  3. Wojciech Zagdański -  ucz. Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego,
  4. Jerzy Dałek - ucz. Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego,
  5. Andrzej Rubio – Bizcaino - ucz. Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

news: kartka.jpg

Wszystkim serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.

KOLEJNY SUKCES

Dyplom Magdy

Z dumą i radością Informujemy, że Magda Lipińska, uczennica klasy I d uzyskała wyróżnienie za pracę konkursową w Powiatowym Konkursie Historycznym Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych.

Serdecznie gratulujemy!

ODKRYWAMY TALENTY PRZYSZŁOŚCI

obraz Pragniemy poinformować, że Izabela Kołaszewska Szymon Gontarczyk są finalistami VI edycji ogólnopolskiego konkursu poetyckiego „Odkrywamy Talenty Przyszłości” w kategorii gimnazjum. Do konkursu zgłoszono 780 wierszy, spośród których wyłoniono 46 finalistów.

Z gali finałowej Szymon powrócił z wyróżnieniem, a Iza z III miejscem. Wiersze laureatów zostały odczytane przez zaproszonych na galę gości specjalnych: Łukasza Nowickiego, Józefa Mikę, Marię Niklińską i Joannę Dukaczewską.

Serdecznie gratulujemy!

Przeczytaj wiersze

KONKURS LITERACKI

15 stycznia 2015 roku Izabela Kołaszewska, Szymon Gontarczyk oraz Wojciech Szczęsny zdobyli ex aequo I miejsce w ostatniej edycji konkursu na opowiadanie baśni, bajek i legend pt. „Dawno, dawno temu...”

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Starostwo Powiatu Grodziskiego informuje, że na stronie internetowej Starostwa: www.powiat-grodziski.pl w zakładce Powiatowy Program Ochrony Zdrowia Psychicznego 2011 – 2015 oraz na stronie internetowej www.oswiatapowiatgrodziski.type.pl dostępny jest
"Poradnik dla rodziców dziecka niepełnosprawnego" autorstwa mgr Agnieszki Boczek dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i mgr Agnieszki Klonowskiej dyrektora Zespołu Szkół im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Maz.
   W poradniku znajdują się informacje na temat zasad orzekania o niepełnosprawności, informacje na temat pomocy dziecku niepełnosprawnemu w systemie oświaty, orzecznictwie oraz świadczeń na rzecz dzieci niepełnosprawnych.
Wydawcą Poradnika jest Starostwo Powiatu Grodziskiego.

KIERMASZ WIELKANOCNY

Kiermasz    W czwartek, 12 marca 2015 r. (dzień zebrania) w naszej szkole odbył się  kiermasz ozdób świątecznych wykonanych własnoręcznie przez uczniów.

Zebrane pieniadze będą przeznaczone na pomoc dzieciom z domu dziecka w Kenii, którymi opiekuje się nasza szkoła w ramach projektu "Adopcja na odległość".

Zobacz zdjęcia z imprezy

NAUCZYCIELE Z NASZEGO GIMNAZJUM W GRECJI

news: erasmuslogo.jpg   W ramach projektu Erasmus+ „Otwarte drzwi do nauki nieformalnej” prowadzonego w naszym gimnazjum grupa nauczycieli (Anna Szafarz, Rita Kutnik, Joanna Kowalewska) odwiedziła partnerów w Grecji. Pedagodzy z Polski, Holandii, Turcji, Litwy i Rumunii uczestniczyli w zajęciach warsztatowych w nowym muzeum na Akropolu oraz u gospodarzy w miejscowości Trikala. Tam zapoznali się z przykładami prowadzenia zajęć z różnych dziedzin metodami nieformalnymi: przedsiębiorczości, fizyki, motywacji do czytania, sztuki i architektury.

SZKOLNY DZIEŃ ŚMIECHU
 Szkolny Dzień Śmiechu         news: erasmuslogo.jpg

We wtorek, 24 lutego świętowaliśmy World Laughter Day. Można było wziąć udział w konkursie na najzabawniejsze selfie na tle specjalnie przygotowanej ścianki. Kandydaci na gwiazdy wcielali się w różne postacie, niektórzy mieli rekwizyty, makijaże i sporo dobrych pomysłów. Nawet logo Erasmus+ tego dnia trochę poszalało! Na lekcjach uczniowie opowiadali zabawne historie i dowcipy, a także łamali języki na angielskich tongue twisters.

Jeśli chcesz wiedzieć, kto wygrał konkurs na selfie, obejrzyj reportaż.

Instrukcja do dziennika

Gimnazjada

ZHP width=

ZHP width=

PHP-Fusion PL

Nie możesz się zalogować?