Grudzień 22 2014 04:31:16

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: La pasion
Witaj!

Strona naszego gimnazjum, istnieje od 2001 roku i była pierwszą witryną szkolną w Grodzisku Mazowieckim

Odliczanie do wakacji

Images: slonce.png Do wakacji właściwie już niedaleko. Zobacz ile Cool

BOŻE NARODZENIE 2014

Idą święta, widać gości
wydłub z karpia wszystkie kości
powyjadaj z barszczu uszy
a gdy cie za bardzo suszy,
nie siadaj przypadkiem z flacha wina,
tylko obejrzyj dziś Kevina.
I każdemu przyjaciela co czasami łzy ociera
i wszystkiego co wam trzeba
no i może gwiazdkę z nieba.
A w Nowym Roku dobrego szampana,
super zabawy do białego rana
i w nowym roku co będzie
niech radość gości  wszędzie.

news: bukiet.jpg

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chcielibyśmy życzyć dyrekcji szkoły,  nauczycielom,  pracownikom szkoły oraz wszystkim uczniom aby ten świąteczny czas był dla Was wszystkich prawdziwie radosny, spędzony wśród rodziny i przyjaciół. Niech choinki będą bajkowo piękne, jedzenie wyśmienite, a wszystkie prezenty trafione w „dziesiątkę”. Niech dopisze pogoda i nastroje, ale przede wszystkim nie zapomnijmy o istocie tych świąt czyli radości z ... Bożego Narodzenia. To czas dzielenia się radością tak więc zatroszczmy się o to aby nikt z naszego otoczenia nie poczuł się samotny i zapomniany.

Wesołych Świąt
życzy Samorząd Uczniowski

KIERMASZ - EFEKTY AKCJI

kiermaszW imieniu siostry misjonarki Katarzyny Urbańskiej bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za hojne wsparcie naszych podopiecznych z Domu Dziecka w Kenii podczas kiermaszu świątecznego. Kwota, którą będziemy mogli przekazać dzieciom to 700 złotych!

Gorąco dziękujemy również uczniom naszego gimnazjum, którzy podarowali odrobinę swojego serca i zdolności wykonując ozdoby na kiermasz.

Z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego życzymy wszystkim Bożej miłości, pokoju i radości.

Uczniowie zrzeszeni w Kole Misyjnym
z opiekunką Bożeną Sadowską

BOŻE NARODZENIE 2014

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym pod koniec tygodnia lekcje będą się odbywały wg. innego harmonogramu:

18.12.2014 r. - lekcje będą skrócone

Images: wiosna.gif

19.12.2014 r. - odbędą się "Jasełka"

na 3 lekcji klasy: 1c, 1g, 2a, 2c, 3a, 3c

na 4 lekcji klasy: 2d, 2e, 2f, 2g, 3e, 3g, 3f

na 5 lekcji klasy: 1a, 1b, 1e, 1d, 1f, 3b, 2b, 3d

"YOU CAN SING!" KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

5 stycznia 2015 r. o godzinie 1300 odbędzie się etap szkolny konkursu piosenki angielskiej. Osoby chętne do wzięcia udziału prosimy o zgłoszenie się do pana Wojciecha Tekielskiego (wystarczy zgłoszenie mailowe na adres w.tekielski@gmail.com).Images: you_can_sing_logo.JPG

W zgłoszeniu powinno się znaleźć: imię nazwisko, tytuł wykonywanego utworu wraz w oryginalnym wykonawcą i plik mp3 z podkładem muzycznym (nagranie można mieć ze sobą w dniu konkursu).
Szczegółowy regulamin po kliknięciu na Czytaj więcej.

WARSZTATY ARTYSTYCZNE
  W czwartek, 9 grudnia odbyły się warsztaty artystyczne z udziałem naszych partnerów w projekcie "Through Old Letter to New Friendship". Polegały na tym, że w tym samym czasie uczniowie ze wszystkich szkół partnerskich (Polski, Chorwacji, Rumunii, Portugalii i Turcji) tworzyli ozdoby choinkowe i kartki noworoczne obserwując w tym czasie przez skype'a pracę partnerów. Temat warsztatów nie był wcześniej znany, uczniowie mieli tylko przygotować określone materiały i czekać na rozpoczęcie warsztatów.
Nasi wykonali ze malowanego styropianu inspirowany średniowiecznymi literami napis CHOINKA, który przyozdobi przed Świętami naszą szkołę.
KONKURS MATEMATYCZNY

Miło nam poinformować, że do II etapu Powiatowej Olimpiady Matematycznej awansowali

• Marceli Korbin III b
  • Daniel Szot III a
  • Jakub Dziedzic II a
  • Maria Pokrop-Krupa III a
  • Izabela Mądrzycka III e
  • Kamil Hyła II e
  • Maciej Siewierski II d
        Images: chemia.png

Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach konkursu.

Informujemy również, że Maria Pokrop - Krupa z kl. III a oraz Daniel Szot z kl. III a przeszli do finału powiatowego konkursu matematycznego "O Złoty Kalkulator Starosty".
KONKURS

zawodowcy Zapraszamy do udziału w konkursie "Szkoła zawodowa - mój wybór" organizowanym przez MEN we współpracy z Mazowieckim Kuratorem Oświaty. Głównym celem konkursu jest upowszechnianie kształcenia zawodowego poprzez wybór i prezentację najlepszych prac na temat: "Wybiorę szkołę zawodową bo..."

Termin oddania prac: 10.03.2015 r.

Opiekunami konkursu są panie: Iwona Rosińska i Agnieszka Szymańska

Więcej informacji w rozwinięciu i na www.men.gov.pl

AKCJA "OTWARTA SZAFA"
news: szafa.jpeg   Z inicjatywy Rady Rodziców w naszym Gimnazjum organizowana jest akcja "Otwarta Szafa". Ideą jej jest praktyczne pozbycie się rzeczy, z których już nie korzystamy, ale z których może skorzystać ktoś inny (np.: na zasadzie wymiany). Akcje takie są bardzo popularne w krajach zachodnich i zyskują coraz większą popularność w Polsce.
    Do 4 grudnia trwała zbiórka rzeczy, które "zalegały Wam w szafach.
Termin "Otwartej Szafy" to 13 XII od 9.00 do 13.00). Zapraszamy!
ŚWIĄTECZNA POMOC
news: szlachetna.png W naszej szkole organizowana jest też akcja "Szlachetna Paczka" na święta dla osób potrzebujących. Można przynosić produkty żywnościowe o przedłużonej dacie ważności (takie jak makarony, słodycze, ryż, olej, konserwy) oraz przybory szkolne i zabawki.
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

kiermasz  W czwartek, 4 grudnia 2014 r. (dzień zebrania) odbył się w naszej szkole kiermasz ozdób świątecznych wykonanych własnoręcznie przez uczniów.

Zebrane pieniadze będą przeznaczone na pomoc dzieciom z domu dziecka w Kenii, którymi opiekuje się nasza szkoła w ramach projektu "Adopcja na odległość".

Instrukcja do dziennika

Gimnazjada

ZHP width=

ZHP width=

PHP-Fusion PL

Nie możesz się zalogować?