Lipiec 24 2016 12:35:19

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: La pasion
Witaj!

Strona naszego gimnazjum, istnieje od 2001 roku i była pierwszą witryną szkolną w Grodzisku Mazowieckim

WAKACJE!

WAKACJ!!Images: slonce.png

PODRĘCZNIKI

Przypominamy, że klasy I i II nie muszą kupować podręczników na rok szkolny 2016/17. Uczniowie we wrześniu otrzymają zestaw książek zakupionych przez szkołę z dotacji państwowej. Spis podręczników - tutaj.

Zestaw podręczników dla klas III obowiązuje taki jak w zeszłym roku szkolnym i dostępny jest tutaj.

OGŁOSZENIE DYREKTORA

Gimnazjum nr 3

Dyrektor Gimnazjum nr 3 im. Leoniga Teligi pani Małgorzata Okurowska informuje, że gimnazjum nie dysponuje wolnymi miejscami w tworzonych klasach pierwszych na rok szkolny 2016/17. W związku z powyższym nie przyjmuje się kandydatów zamieszkałych poza obwodem Gimnazjum nr 3.

"W DRODZE KU MĄDROŚCI"

Miło nam przekazać informację, że uczeń klasy 3d Oskar Telech został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości". Gratulujemy Oskarowi i życzymy dalszych sukcesów.

Jednocześnie zachęcamy uczniów naszego gimnazjum do działalności w przyszłym roku szkolnymw kółku filozoficznym prowadzonym przez panią Wiesławę Śleszyńską.

KONKURS FANTAZY

Nasza szkoła w tym roku szkolnym startowała po raz pierwszy w Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy. I od razu olbrzymi sukces.

Paweł Jabłoński z klasy I a i Joanna Wysmułek z klasy III c wystartowali w etapie ogólnopolskim, zajmując czołowe miejsca. Gratulujemy Pawłowi i Joasi, życząc dalszych sukcesów na polu znajomości  literatury.

KONKURS HUMANISTYCZNY

W maju zakończył się  Konkurs Humanistyczny pod hasłem „Połączenie literatury z muzyką, czyli poezja śpiewana”.

Oto wyniki:

1. miejsce Katarzyna Włodarczyk Gimnazjum nr 2
  2. miejsce Gabriela Rutecka Gimnazjum nr 3
  3. miejsce Joanna Pawlukiewicz Gimnazjum nr 3
  4. miejsce Oliwia Bednarek Gimnazjum nr 3
  5. miejsce Aleksandra Skowron Gimnazjum nr 3
  6. miejsce Konstanty Zdunek Gimnazjum nr 2
  7. miejsce Igor Dmowski Gimnazjum nr 3
  8. miejsce Kacper Długosz Gimnazjum nr 3

Dziękujemy za udział!

KOLEJNY SUKCES

I miejsce w Konkursie Miejskim "Dawno, dawno temu w Grodzisku..." zajęli ex aequo:

Ewa Mierzyńska z klasy III c i Wojciech Szczęsny II f.

Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI KONKURSÓW PLASTYCZNTCH

Z radością informujemy, że po raz kolejny nasi gimnazjaliści zdobyli nagrody w konkursach plastycznych.

W XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo" uczniowie naszej szkoły zajęli:

• I miejsce - Oliwia Debicka z klasy I c
  • II miejsce - Julia Miastowska z klasy I c
  • III miejsce - Oliwia Bednarek z klasy I b
  • IV miejsce - Zuzanna Bukowska z klasy III g
  • V miejsce - Dominika Rejewska z klasy I c

news: irland.jpg

Rozdanie nagród odbyło się 5.06.2016r. podczas Jubileuszu 50-lecia Pożarnictwa Zawodowego w Grodzisku Mazowieckim.

***

W Konkursie "Znajdź właściwe rozwiązanie" pod hasłem: "Papieros to nie modny dodatek, lecz trucizna i spory wydatek"

I miejsce zdobyła Alicja Augustyniak, a II miejsce - Ewa Mierzyńska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

FINAŁ GIMNAZJADY FIZYCZNEJ

news: kartka.jpg

Miło nam poinformować, że w dniu 13 maja 2016r. odbył się III etap Powiatowego Konkursu Fizycznego  „VI Gimnazjada Fizyczna”.

Uczniowie po rozwiązaniu zestawu zadań rachunkowych prezentowali swoje prace – modele ilustrujące prawa i zasady fizyki.

Laureatami zostali:

I miejsce: Michał Duchniewicz - uczeń Gimnazjum Społecznego MTE i Daniel Jakubowski - uczeń Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Międzyborowie.

II miejsceJakub Dzięgielewski - uczeń Gimnazjum Społecznego MTE.

III miejsceWiktoria Pałasz - uczennica  Gimnazjum Nr 3 w Grodzisku Mazowieckim.

Wszystkim finalistom i ich nauczycielom gratulujemy!

WIZYTA GOŚCI ZE SZKÓŁ PARTNERSKICH

Od 22 do 28 maja 2016 r. w naszym mieście gościć będziemy partnerów ze szkół biorących udział w projekcie Erasmus+ "Through Old Letter to New Friendship" - 12 nauczycieli i 28 uczniów z Chorwacji, Rumunii, Turcjii i Portugalii.

23 maja, w poniedziałek, goście będą brali udział w warsztatach plastycznych, uczestniczyli w lekcjach matematyki, polskiego, geografii i angielskiego, zobaczą próbę nagrania "Ody do radości" oraz pokaz działania drukarki 3D. Po południu zaś będą zwiedzać Grodzisk Mazowiecki uczestnicząc w grze miejskiej zorganizowanej przez harcerzy.

SUKCESY MATEMATYKÓW
Images: matematyka.pngMiło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejne sukcesy w konkursach matematycznych:
Jakub Dziedzic z klasy III a został laureatem Powiatowej Olimpiady Matematycznej, Wojciech Żyliński z klasy II b, Jan Ignasiak z klasy II g i Bartłomiej Dudek z klasy II f zostali wyróżnieni w konkursie Kangur Matematyczny.

Gratulujemy!!!

Instrukcja do dziennika

Gimnazjada

ZHP width=

ZHP width=

PHP-Fusion PL

Nie możesz się zalogować?