Marzec 01 2015 05:23:56

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: La pasion
Witaj!

Strona naszego gimnazjum, istnieje od 2001 roku i była pierwszą witryną szkolną w Grodzisku Mazowieckim

Odliczanie do wakacji

Images: slonce.png Do wakacji właściwie już niedaleko. Zobacz ile Cool

SZKOLNY DZIEŃ ŚMIECHU
 Szkolny Dzień Śmiechu         news: erasmuslogo.jpg

We wtorek, 24 lutego świętowaliśmy World Laughter Day. Można było wziąć udział w konkursie na najzabawniejsze selfie na tle specjalnie przygotowanej ścianki. Kandydaci na gwiazdy wcielali się w różne postacie, niektórzy mieli rekwizyty, makijaże i sporo dobrych pomysłów. Nawet logo Erasmus+ tego dnia trochę poszalało! Na lekcjach uczniowie opowiadali zabawne historie i dowcipy, a także łamali języki na angielskich tongue twisters.

Jeśli chcesz wiedzieć, kto wygrał konkurs na selfie, obejrzyj reportaż.

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

obrazekMiło nam poinformować, że Marceli Korbin z klasy III b oraz Jakub Dziedzic z klasy II a awansowali do finału Powiatowej Olimpiady Matematycznej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KOLEJNY SUKCES NASZEGO UCZNIA

Z dumą informujemy, że uczeń klasy I b, Adam Staciwa zakwalifikował się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu poświęconego bł. ks. Jezrzemu Popiełuszce. Nasza radość jest tym większa, że w konkursie wzięło udział 1440 uczniów z 262 szkół!
Gratulujemy i życzymy owocnego przygotowywania do następnego etapu. Laughing

TARGI SZKOLNE

W dniach od 26.II do 28.II.2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się XXIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2015. Przygotowane tam prezentacje liceów i techników, spotkania z ekspertami OKE w Warszawie mogą zainteresować trzecioklasistów.

REKOLEKCJE

Organizacja rekolekcji w dniach: 4, 5 i 6 marca 2015 r.:

KLASY I       KLASY II       KLASY III

DLA TRZECIOKLASISTÓW I NIE TYLKO

W zakładce Doradca zawodowy i Dla trzecioklasistów wstawiliśmy nowe informacje na temat szkolnictwa podangimnazjalnego i zmian jakie w nim zaszły od 2012 r., szczególnie, jeśli chodzi o  ZSZ i Technika.

♦ Szkolnictwo ponadgimnazjalne
♦ Czym są kwalifikacyjne kursy zawodowe?
 Przydatne linki edukacyjno- zawodowe

UWAGA KONKURS
Konkurs na najzabawniejsze selfie -  news: erasmuslogo.jpg

obrazek

Kiedy? We wtorek, 24 lutego na dużej przerwie. Gdzie? Na tle specjalnej ścianki na pierwszym piętrze. Będzie to część obchodów World Laughter Day - Światowego Dnia Śmiechu. Na zdjęciu mogą być maksymalnie 2 osoby, można przynieść do wykorzystania różne akcesoria: peruki, boa, maski itp. Nie ma zapisów, decyduje kolejność przyjścia. Selfie należy przysłać we wtorek 24-go na adres w.tekielski@gmail.com,  tylko te będą brane pod uwagę w konkursie. Tak więc, jeśli spędzasz długie godziny strzelając sobie focie i jeszcze dłuższe stylizując się do nich - ten konkurs jest właśnie dla ciebie!
PROJEKTY W RADIO BOGORIA

news: erasmuslogo.jpg Projekty Erasmus+ w naszym gimnazjum były tematem wywiadu z panią Anną Szafarz w programie Z nami bezpieczniej w Radio Bogoria 10 grudnia (rozmawiała Aleksandra Świderska). Audycja przybliżyła mieszkańcom naszej gminy możliwości, jakie daje udział szkół w programach unijnych.

Rozmowy można posłuchać tu: plik mp4

KONKURS INFORMATYCZNY

SimbaWłaśnie rozpoczęła się IV edycja Konkursu Informatyczneg"Simba 3D L.O.G.O" dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Konkurs dotyczy programowania w języku LOGO w programie "Simba 3D LOGO".

Uczeń ma za zadanie wykonać program według własnego pomysłu w jednym z 4 tematów.
Prace można nadsyłać do 31 kwietnia 2015 roku.

Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody Smile. Więcej w rozwinięciu.

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

Images: logia.gifDyrektor Gimnazjum nr 3 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim
ogłasza zapisy uczniów (klas VI) szkół podstawowych
 zameldowanych w obwodzie Gimnazjum nr 3

do I klasy gimnazjum na rok szkolny 2015/2016

Rodzice (prawni opiekunowie) lub uczniowie proszeni są o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły z wypełnioną  Kartą zgłoszenia kandydata  w dniach 08.04.–08.05.2015 r., w godzinach od 8.00 do 16.00

SPOTKANIE  ORGANIZACYJNE  Z  RODZICAMI KANDYDATÓW DO KLAS I odbędzie się 26 marca 2015 r. (czwartek) o godz. 1800  w sali gimnastycznej (parter)

Uwaga! Karty kandydata i wnioski dla uczniów spoza obwodu  do pobrania w rozwinięciu.

Więcej informacji

Instrukcja do dziennika

Gimnazjada

ZHP width=

ZHP width=

PHP-Fusion PL

Nie możesz się zalogować?