Październik 26 2014 00:48:09

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: La pasion
Witaj!

Strona naszego gimnazjum, istnieje od 2001 roku i była pierwszą witryną szkolną w Grodzisku Mazowieckim

NOWY PLAN

WYNIKI WYBORÓW DO SU

articles: wyb_prot.jpgMiło nam zawiadomić, że wybory do Samorządu Uczniowskiego wygrała Helena Cichocka z klasy III a (71 głosów). Tym samym będzie ona Przewodniczącą Samorządu w roku szkolnym 2014/15. Zastępcą przewodniczącej zostanie Radek Tryniszewski z klasy III e, który otrzymał 58 głosów. Obok zamieszczamy skan protokołu z wyborów.

Gratulujemy!

DZIEŃ OTWARTY

Images: wykrzyknik.gifPrzypominamy, że 16 października o godzinie 1700  będzie dzień otwarty. Zapraszamy rodziców i opiekunów na indywidualne rozmowy z nauczycielami i wychowawcami.

Dzień Edukacji Narodowej

14 października jak co roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, dawniej nazywany Dniem Nauczyciela. Tradycyjnie, w naszej szkole w tym dniu odbyło się ślubowanie klas pierwszych oraz uroczyste spotkanie calego grona pedagogicznego i innych pracowników oświaty.

news: dziennik1.jpg

Wszystkim Pracownikom naszej szkoły życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, codziennego optymizmu, twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań oraz spełnienia zawodowego.

COMMUNITY DAY

articles: comunity.jpg    W czwartek, 2 października, grupa siedmiorga uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w Community Day. Był on zorganizowany w polskim oddziale szwajcarskiej firmy Firmennich zajmującej się produkcją i sprzedażą aromatów spożywczych i kompozycji zapachowych.

WYBORY DO SAMORZĄDU

Lista kandydatów do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/15:

1. Natalia Biernat - klasa Ie
  2. Helena Cichocka - klasa IIIa
  3. Michał Dąbkowski - klasa III a
  4. Maciej Grzywacz - klasa II b
  5. Patrycja Kajszczak - klasa III a
  6. Magdalena Suchecka - klasa III f
  7. Radosław Tryniszewski - klasa III e

Szkolna Komisja Wyborcza

LEKCJE ETYKI

Od 1 października 2014 r. rozpoczynamy lekcje etyki dla uczniów, którzy zadeklarowali chęć udziału w tego typu zajęciach. Lekcje będą się odbywały według nastepującego planu:

wtorki - 15.10 - 15.55
czwartki - 14.20 - 15.05

LIGA ZADANIOWA

Ruszyła Szkolna Liga Zadaniowa

Images: ligalogo.gif

KONKURS INFORMATYCZNY "LOGIA

Images: logia.gif1 października zaczął się I etap Konkursu Informatycznego "Logia". Zainteresowani uczniowie mogą zgłosić się do p. Edyty Błazuckiej lub samodzielnie pobrać zadania ze strony konkursu.

W roku szkolnym 2014/15 OEIiZK organizuje szkolenie dla uczniów szkół gimnazjalnych Programowanie w języku Python. Jest to kurs z podstaw programowania, który pomoże uczniom przygotować się do startu w drugim etapie konkursu LOGIA.

LOGOWANIE DO DZIENNIKA

Szanowni Państwo,

W związku ze zgłaszanym nam powtarzającym się problemem z brakiem dostępu do dziennika elektronicznego zamieszczam krótki opis jak radzić sobie z rozwiązaniem tej niedogodności.

Szczegóły po kliknięciu w  "Czytaj więcej".

PROJEKT ERASMUS + PRZEZ STARE LITERY DO NOWYCH PRZYJAŹNI

news: erasmuslogo.jpg Z radością informujemy, że  nasza szkoła otrzymała grant unijny na międzynarodowy projekt „Through Old Letters to New Friendship”. Koordynatorem projektu jest szkoła średnia z Chorwacji (Split). Oprócz niej w projekcie będą brały udział szkoły z Portugalii (Lagos), Rumunii (Konstanca) oraz Turcji (Izmir). W ramach projektu będziemy zajmowali się starymi literami, alfabetami, tekstami, a także odwiedzali miejsca z nimi związane. We wstępnej wersji działań planowane są warsztaty różnego typu, wideokonferencje, publikowanie materiałów na platformach internetowych przedstawienia teatralne. W ciągu dwuletniego programu przewidziane są wyjazdy uczniów oraz nauczycieli do szkół partnerskich, a w maju 2016 to my będziemy ich gościć.

Szczegółowy plan działań i terminów powstanie w najbliższych tygodniach. Koordynatorem projektu jest pani Anna Szafarz.

Instrukcja do dziennika

Gimnazjada

ZHP width=

ZHP width=

PHP-Fusion PL

Nie możesz się zalogować?