Sierpień 31 2014 12:31:05

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: La pasion
Witaj!

Strona naszego gimnazjum, istnieje od 2001 roku i była pierwszą witryną szkolną w Grodzisku Mazowieckim

NOWY ROK SZKOLNY 2014/15

Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego

1 września spotykamy się o godzinie 900 na placu apelowym. Klasy I po uroczystości będą pisały test kompetancji z języka angielskiego w nastepujacych izbach:

I a - sala 20
I b - sala  32
I c - sala 34
I d - sala 24
I e - sala 23
I f - sala 21
I g - sala 31

Klasy II i III po uroczystości mają spotkania z wychowawcami w nastepujących salach:

II a - sala 25
II b - sala 43
II c - sala 37
II d - sala 22
II e - sala 42
II f - sala 41
II g - sala gimn.
III a - sala 45
III b - sala 33
III c - sala 47
III d - sala 30
III e - sala 35
III f - stołówka
III g - sala 21
news: dzwonek.jpg

Jeżeli będzie brzydka pogoda: spotykamy się o 900. Klasy pierwsze + klasa II g i III f na sali gimnastycznej, z której po części oficjalnej udadzą się do klas (wg. powyższego harmonogramu) na spotkania z wychowawcami i test kompetencji.

Klasy II i III zaczynają od spotkań z wychowawcami w wyznaczonych salach (patrz wyżej), po których udadzą się z opiekunami na salę gimnastyczną na część oficjalną.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

OGŁOSZENIE - PRZETARG

DYREKTORA W GIMNAZJUM NR 3 IM. LEONIDA TELIGI

GMINY GRODZISK MAZOWIECKI Z DNIA 27.08.2014

w sprawie: wynajmu lokali użytkowych

Dyrektor Gimnazjum nr3 Grodzisk Maz. ogłasza  przetarg (licytację) na najem sal lekcyjnych na cele edukacyjne znajdujące się w budynku szkoły przy ul. Lecha Zondka 6 na okres od 8 września 2014 do 31 sierpnia 2015r.

Przetarg na wyłonienie najemcy lokalu odbędzie się dwuetapowo:

- w pierwszym etapie zainteresowany złoży ofertę pisemną w terminie do 5 września 2014 do godz.12.00. O godz. 14.30 otwarcie ofert, lista uczestników  przetargu spełniających  wymogi formalne ogłoszona zostanie tego samego dnia do godz. 16.00

- w drugim etapie wybrani oferenci wezmą udział w licytacji  miesięcznej stawki czynszu w dniu 4 października  o godz. 10.00

Więcej w rozwinięciu

OGŁOSZENIE W SPRAWIE OTWARTEGO KONKURSU NA DOSTAWĘ OBIADÓW

Dyrektor Gimnazjum nr 3

ogłasza otwarty konkurs na dostawę obiadów dla uczniów szkoły.

Konkurs odbywa się w celu zapewnienia wyboru optymalnej oferty na dostawę obiadów dla uczniów, przy zastrzeżeniu, że Gmina Grodzisk Mazowiecki za pośrednictwem szkoły dopłacać będzie do każdego obiadu w roku szkolnym 2014/2015, kwotę 2 złotych, tytułem kosztów przygotowania posiłku.

Oferty pisemne należy składać w sekretariacie Gimnazjum nr 3 do dnia 2 września  2014r. do godziny 1000 w zamkniętych kopertach z dopiskiem „KONKURS”.

Więcej w rozwinięciu.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW 14/15

WYKAZ  PODRĘCZNIKÓW  NA  ROK  SZKOLNY  2014/2015

obowiązujących w GIMNAZJUM nr 3 im. Leonida Teligi w Grodzisku Maz.

KLASY I  KLASY II KLASY III
SPOTKANIE Z RZECZNIKIEM PRAW DZIECKA
articles: rzecznik.jpg   W dniu 9 maja br. uczniowie naszego Gimnazjum gościli w Biurze Rzecznika Praw Dziecka. Mieli oni okazję zadać panu Markowi Michalakowi mnóstwo pytań związanych z ich prawami oraz bieżącą sytuacją szkolnictwa. Uczniowie uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Do dziś wspominają niewykłą atmosferę spotkania Smile

Za spotkanie dziękują R .Janus, P. Kochan,  M. Pogorzelec

Więcej informacji oraz zdjęcia: www.brpd.gov.pl

ODKRYWCY TALENTÓW
news: ore.png    Z dumą, że mamy takich uczniów i radością, że nas dostrzeżono pragniemy poinformować, że nasze gimnazjum zostało wpisane na listę "Szkół Odkrywców Talentów". Złożyliśmy aplikację z opisem kół zainteresowań i naszymi sukcesami w ramach projektu systemowego „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym”.
Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji przyznał naszej szkole, która podejmuje systemowe działania na rzecz ucznia zdolnego wyżej wymieniony tytuł. Mamy nadzieję, że kolejne sukcesy potwierdzą naszą obecność na mapie szkół promujących uczniów z pasją.
Druki dla rodziców

Publikujemy przykładowe druki dla rodziców i opiekunów do usprawiedliwiania nieobecności ucznia oraz zwalniania z lekcji. Te i inne dokumenty oraz informacje dostępne będą zawsze w menu po lewej stronie w strefie: Dla rodziców.
Druki

Instrukcja do dziennika

Gimnazjada

ZHP width=

ZHP width=

PHP-Fusion PL

Nie możesz się zalogować?