Maj 29 2015 22:08:49

Łącznie użytkowników: 3
Najnowszy użytkownik: La pasion
Witaj!

Strona naszego gimnazjum, istnieje od 2001 roku i była pierwszą witryną szkolną w Grodzisku Mazowieckim

Odliczanie do wakacji

Images: slonce.png Do wakacji właściwie już niedaleko. Zobacz ile Cool

WYNIKI III ETAPU POWIATOWEGO KONKURSU FIZYCZNEGO ”V GIMNAZJADA FIZYCZNA”

Miło nam poinformować, że zakończył się Powiatowy Konkurs Fizyczny „V Gimnazjada Fizyczna 2014/2015”.

Laureatami zostali:

I miejsce -  Wojciech Zagdański - uczeń Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

II miejsce -  Marceli Korbin - uczeń Gimnazjum Nr 3 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

III miejsceAndrzej Rubio–Bizcaino  i  Jakub Organa - uczniowie Gimnazjum Społecznego Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego

KONIEC ROKU SZKOLNEGO JUŻ BLISKO

Przypominamy najważniesze terminy na ostatnie dni nauki:

• Święto Szkoły. Dzień Dziecka. Festiwal Nauki: 29 maja.
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych: 4 czerwca (Boże Ciało) i 5 czerwca (dzień wolny tylko dla uczniów).
  • Bal pożegnalny klas III: 12 czerwca
  • Wystawienie ocen rocznych:  17 czerwca (środa), do godz. 1300 !
  • Składanie podań o egzamin klasyfikacyjny i poprawkowy: 17 czerwca
  • Rada klasyfikacyjna klas III: 18 czerwca
  • Rada klasyfikacyjna klas I i II. Rada zatwierdzająca. Dzień wolny od zajęć dydaktycznych: 22 czerwca
  • Egzaminy klasyfikacyjne: do 25 czerwca
  • Zakończenie roku klas III: 25 czerwca o godz.1300
  • Zakończenie roku klas I i II: 26 czerwca o godz. 900
OGŁOSZENIE

Zespół Koordynujący realizację Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego Powiatu Grodziskiego 23 maja 2015 r. na dzień bezpłatnych porad do Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bałtyckiej 30, w godz. 11:00 – 15:00.

Szczegóły na plakacie obok.

KONKURSY PLASTYCZNE - WYNIKI

Z radością informujemy, że w Otwartym Konkursie Plastycznym "Tacy sami" zorganizowanym przez Zarząd Mazowieckiego Oddziałau TPD I miejsce zajęła Justyna Rumianek z klasy III g, a II miejsce Zuzanna Nowakowska z klasy III a.

Gratulacje!

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie od kilku lat organizuje pod patronatem Marszałka Województwa oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty konkurs "Człowiek - najlepsza inwestycja". Co roku nasi uczniowie zdobywają w nim nagrody (sprawdź). W tym roku II miejsce zajęła Aleksandra Jeżo z klasy III g.

Serdecznie gratulujemy!

WYNIKI OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ

obrazek  Miło nam poinformować, że Marceli Korbin z klasy III b został laureatem Powiatowej Olimpiady Matematycznej.

Gratulujemy!

NASI UCZNIOWIE W CHORWACJI

chorwacja foto W ramach projektu Erasmus+ Przez stare litery do nowych przyjaźni prowadzonego w naszym gimnazjum uczniowie odwiedzili swoich kolegów w Splicie. Na tydzień zamieszkali u rodzin chorwackich i brali udział w bardzo bogatym i różnorodnym programie. Wiecej szczegółów w rozwinięciu.

W ramach obu projektów Erasmus+ prowadzonych w naszej szkole nauczyciele i uczniowie wyjadą jeszcze do Turcji, Chorwacji, Rumunii i na Litwę, a w maju 2016 będą gościć wszystkich partnerów w Polsce.

Wszystkich zapraszamy na zwiedzanie Erasmus Room podczas Festiwalu Nauki 29 maja!

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

W dniu 5 maja 2015 roku uczniowie klasy 1 f - Maria Węgrzyn, Monika CzałkowskaKamil Wojnicz zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu na scenariusz audycji radiowej
pt. "Zrób prezent sobie i środowisku" – o opakowaniach i odpadach opakowaniowych. Konkurs  realizowany był w ramach II Edycji Ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej "Zrób prezent sobie i środowisku". Audycja na temat „Cykl życia opakowania” została uznana za najlepszą w swojej kategorii tematycznej. Oprócz atrakcyjnych nagród rzeczowych 13 maja uczniowie uczestniczyli w profesjonalnym nagraniu audycji w studio Radia Zet/Radia Planeta na ul. Żurawiej 8. Ponadto mogli wczuć się w rolę dziennikarzy przeprowadzając i nagrywając sondę uliczną z mieszkańcami Warszawy, a także zwiedzili radio.

Gratulujemy!!!

Opiekunem konkursu była pani Patrycja Kochan.

Organizatorem Konkursu jest Centrum UNEP (United Nations Environment Programme) /GRID (Global Resource Information Database) –Warszawa oraz Zakład NFOŚ (Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska).

Więcej o projekcie: www.ekoprezent.org

KONKURS ANATOMICZNY

Informujemy, że Mariola Bednarczyk z klasy 3 g i Bartek Bank także z klasy 3 g zostali zakwalifikowani do 2 etapu powiatowego Konkursu Anatomicznego organizowanego przez Społeczne Gimnazjum w Milanówku. 2 etap konkursu składający się z 10 konkurencji odbędzie się 8 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych przedstawicieli!

Opiekun uczniów
Bożena Strzemieczna
KONKURS NA SCENARIUSZ SPOTU ROZSTRZYGNIĘTY

news: konkurs-na-scenariusz.jpgUprzejmie informujemy, że jury konkursu gminnego rozstrzygnęło ogłoszony na początku kwietnia konkurs na najbardziej kreatywny scenariusz filmowy spotu promującego czyste i uporządkowane otoczenie.
Drugie miejsce zajęły uczennice klasy I b   Ewelina GórczyńskaAleksandra Skowron za scenariusz spotu pt. „Brudne plaże”.
Świetna robota!

Opiekun Wiesława Śleszyńska

KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

Z radością informujemy, że Izabela Mądrzycka z klasy III e i Wojciech Szczęsny z klasy I f zajęli ex aequo I miejsce w konkursie "Dawno temu w Grodzisku" organizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Grodzisku Mazowieckim. Uczniowie przygotowali ustne wypowiedzi inspirowane historią naszego miasta. Gratulujemy!

Opiekun Wiesława Śleszyńska

Instrukcja do dziennika

Gimnazjada

ZHP width=

ZHP width=

PHP-Fusion PL

Nie możesz się zalogować?